Gezocht: verslaggevers voor sociale media

De Vereniging NLT gaat in 2021 starten met twee nieuwe social media kanalen. We maken een kanaal voor linkedin voor docenten en instagram voor leerlingen. Op deze kanalen willen we een indruk geven van de dagelijkse gang van zaken binnen nlt-lessen. We zoeken zowel docenten als leerlingen die openstaan om hun onderwijspraktijk/ervaring met anderen te delen. Je werkt in een duo samen met een mede-leerling of collega van je eigen school.

Ieder lid van de werkgroep plaatst ongeveer iedere maand een bericht online. We kiezen voor twee personen van 1 school, zodat je samen kunt overleggen over interessante content. Je wordt begeleid door een professioneel communicatie-bureau. Zij helpen je en doen de eindredactie van de berichten. Iedereen is vrij om de berichten in te sturen, wanneer hij/zij dat wil. Bovendien worden eigen initiatieven gewaardeerd.

Wat verwachten we van je (leerlingen)?

 • Je zit in de bovenbouw van havo of vwo en volgt het vak nlt
 • Je bent actief op instagram
 • Je bent enthousiast over het vak nlt
 • Je oriënteert je op een vervolgstudie in het bèta en technologie domein.
 • Je bent enthousiast over het onderwijs en je school.
 • Je vindt het leuk om samen te werken met medeleerlingen.
 • Je bent beschikbaar om eenmalig deel te nemen aan een digitale meeting voor een (digitale) kick-off.
 • Je bent creatief in het creeëren van korte verhalen, foto’s, filmpjes.
 • Je bent bereid berichten te delen voor een breed publiek.

Wat verwachten we van je (docenten)?

 • Je geeft nlt-les in de bovenbouw van havo of vwo.
 • Je bent actief op linkedin
 • Je bent enthousiast over het vak nlt.
 • Je heb een duidelijke visie op onderwijs in het bèta en technologie domein
 • Je bent enthousiast over het onderwijs en je school.
 • Je vindt het leuk om samen te werken met collega’s.
 • Je bent beschikbaar om eenmalig deel te nemen aan een digitale meeting voor een (digitale) kick-off.
 • Je bent creatief in het creeëren van korte verhalen, foto’s of filmpjes.
 • Je bent bereid berichten te delen voor een breed publiek.

Wat krijg je ervoor terug?

Je wordt vrijwilliger voor de vereniging NLT en krijgt een vergoeding. Je krijgt professionele ondersteuning van een communicatie-bureau en je berichten worden door het hele land gezien. Bovendien wordt je uitgenodigd voor het ambassadeursdiner van de Vereniging NLT.

Planning

De kick-off zal gehouden worden in januar 2021, zodat iedereen vanaf januari kan starten met het plaatsen van berichten. In juni gaan we het project evalueren.

Interesse?

Stuur een mail naar jeroen@betavak-nlt.nl samen met een kleine motivatie. Wij nemen dan contact met je op. Heb je nog vragen, stuur ze gerust.